«Укрпошта» вводить в обіг марку, присвячену «Щедрику»

959 0
Вона стане заключною в циклі марок, випущених в 2022 році.
Фото: Укрпошта

Фото: Укрпошта

Завтра, 23 грудня, «Укрпошта» введе в обіг марку «Щедрик. Carol of the Bells». Вона приурочена 100-річчю з моменту презентації музичного твору «Щедрик» на сцені в Карнегі-Холі в Нью-Йорку. Ця марка стане заключною в циклі марок, випущених в 2022 році.

Джерело: «Укрпошта» 

Ескіз до поштової марки, конверта «Перший день», художньої картки та штемпеля «Перший день» створив заслужений художник України Миколай Кочубей. Митець зобразив на ескізі ластівку, про яку співають в обрядовій пісні. Тираж марки – 200 000 примірників. Номінал марки – W (еквівалент 1,5$, відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа наземним транспортом до 50 г до іноземних держав. 

Нагадаємо, що 19 грудня, «Укрпошта» запустила продаж новорічної поштової марки. Автором малюнку стала дівчинка з Миколаєва. Ескіз обрали в результаті голосувань українців у додатку «Дія».

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!