Укрзалізниця планує повернути харчування в поїздах

909 0
Компанія розглядає варіант інтеграції у систему онлайн-продажу квитків опції замовлення їжі у поїзді.
ілюстративне фото: Главком

ілюстративне фото: Главком

Укрзалізниця планує повернути харчування у поїздах, але просить бізнес підказати формати, які були б прийнятні в умовах карантину, йдеться на їхньому сайті.

Читайте також: Укрзалізниця знизить ціни на квитки

«Укрзалізниця закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг на вокзалах та у поїздах. Насамперед, це стосується організації харчування пасажирів під час подорожей. Звичайно, з врахуванням епідемічної ситуації», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Укрзалізниця відновлює продаж квитків зі станцій у «червоній зоні»

За словами директора філії «Пасажирська компанія» Укрзалізниці Олександра Перцовського, перше, над чим компанія працюватиме найближчим часом – забезпечення пасажирів харчуванням під час подорожей.

«Є комерційні організації, які бажають надавати такі послуги. Ми зі свого боку готові стати платформою та тестувати різні формати. Головне, що ми вимагаємо, щоб враховувалися нові реалії, зокрема, епідемічна ситуація», – каже Олександр Перцовський.

Читайте також: Укрзалізниця посилить карантинний контроль в електричках

Відтак, компанія розглядає варіант інтеграції у систему онлайн-продажу квитків опції замовлення їжі у поїзді. Наприклад, пасажиру буде запропоноване певне меню, яке заздалегідь буде підготоване та передане у вагон провідникам згідно із замовленням. Компанія чекає на ініціативу з боку бізнеса. Послуги можна буде протестувати, а потім провести відкритий конкурс та масштабувати на всі поїзди.

Крім того, Олександр Перцовський зазначив, що Укрзалізниця готова розглянути бізнес-плани щодо надання у поїздах і інших послуг: продаж періодичних видань, надання доступу до інтернету тощо.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!