
28 липня 2022, 16:28
28 липня 2022, 16:28
21 липня під час виконання бойового завдання на околицях смт Високопілля Бериславського району Херсонської області унаслідок ворожого обстрілу загинув солдат Іван Керелюс. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.
Покійний Іван народився 23 лютого 1978 року. Навчався у Стебницькій школі №7. Після звершення – на історичному факультеті ДДПУ імені Івана Франка.
Читайте також: На Луганщині загинув 35-річний військовий з Дрогобиччини Тарас Коваль
Загиблого Героя поховають завтра, 29 липня, у Стебнику. О 9:30 домовину з тілом загиблого воїна заберуть з моргу у Дрогобичі. О 10:00 у Стебнику на майдані Тараса Шевченка відбудеться загальноміське прощання та панахида. Чин похорону розпочнуть о 12:00 у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Поховають воїна на кладовищі по вулиці Мекелити у Стебнику.
У покійного Героя залишилися мама та брат.
Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"
