Уряд Польщі може підписати угоду з фермерами, щоб розблокувати кордон «Шегині-Медика»

1175 0
Уряд Польщі вирішив надати письмові гарантії виконання трьох вимог фермерів-протестувальників.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Міністр сільського господарства й розвитку села Польщі Чеслав Секерський імовірно підпише  угоду з представниками руху, який заблокував пункт пропуску «Шегині-Медика». Про це йдеться у виданні Rzeczpospolita.  

Як йдеться у повідомленні, уряд Польщі вирішив надати письмові гарантії виконання трьох вимог фермерів-протестувальників: надання субсидій на кукурудзу, гарантії непідвищення податків і дешеві кредити.

«Гроші на субсидії на кукурудзу закладені в бюджеті, і міністерство вже звернулося до Європейської комісії щодо прийняття цих субсидій, тобто повідомлення. Міністерство все ще очікує на повідомлення Єврокомісії щодо 1 мільярда злотих на субсидії на кукурудзу. Уряд хоче виділити на кредитування 2,5 млрд злотих, у тому числі 150 млн злотих на позики ліквідності», – повідомили в Rzeczpospolita. 

Нагадаємо, що польські фермери відновили акцію протесту на пункті пропуску «Шегині-Медика». О 09:00 4 січня вони знову заблокували рух у пункті пропуску. Напередодні Різдва фермери припинили акцію, очікуючи листа з державними гарантіями щодо виконання їхніх основних вимог.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!