Уряд шукає, хто будуватиме платну дорогу Львів-Краковець

2362 0
Міністерство інфраструктури України починає будівництво концесійних доріг. Розпорядження про оголошення тендеру на будівництво першої в Україні платної дороги «Львів – Краковець» у вівторок, 31 березня, погодив Кабінет Міністрів України.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

У розпорядженні передбачено порядок визначення концесіонера, терміни надання концесії, фінансування робіт з будівництва дроги на умовах залучення коштів інвестора, джерела доходу концесіонера при подальшій експлуатації об’єкта, гарантії держави щодо покриття збитків концесіонера в перші роки експлуатації новозбудованої дороги, повідомляють на сайті ЛОДА.

Читайте також: Дорога Львів-Краковець стане платною. За що платитимемо?

 Проектом будівництва концесійної траси «Львів – Краковець» передбачено вихід нової автодороги на автомагістраль державного значення «Київ – Чоп» шляхом створення північного обходу Львова. Починатиметься траса за 1,3 км від Державного кордону (смт Краковець), а закінчуватиметься на 518-му кілометрі дороги «Київ – Чоп» (між селами М. Підліски і Запитів). Орієнтована вартість будівництва – €360 млн.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!