Уряд з 29 вересня скасує заборону на в’їзд для іноземців

3875 0
Очікується, що з 29 вересня іноземців прирівняють до українців, які повертаються з-за кордону.
Фото: Слово і Діло

Фото: Слово і Діло

Кабінет міністрів ухвалить рішення про скасування повної заборони на в’їзд для іноземних громадян. Очікується, що з 29 вересня іноземців прирівняють до українців, які повертаються з-за кордону.

Наразі для українців діють правила, що залежать від належності держави в’їзду до переліку країн зі значним поширенням коронавірусу. Цю інформацію підтвердили «Європейській правді» два незалежних один від одного джерела в уряді.

Нагадаємо, державами зі значним поширенням Covid-19 визнано ті, в яких кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує їх величину в Україні.

Ці ж правила планується поширити й на іноземців після 28 вересня. Вони будуть змушені йти на самоізоляцію, якщо епідемічна ситуація в країні їхнього громадянства або постійного проживання гірша, ніж в Україні.

Читайте також: Україна може піти на жорсткий карантин до 25 жовтня

Альтернативою самоізоляції буде тест на коронавірус, який можна буде здати після прибуття.

Також від іноземців вимагатимуть наявності чинного страхового поліса і встановлення електронного додатка для осіб у випадку самоізоляції.

Нагадаємо, уряд України закрив кордони для іноземців терміном на 30 днів. Таке рішення ухвалено 26 серпня з ініціативи Міністерства внутрішніх справ. Така ініціатива зумовлена зростанням кількості хворих на Covid-19 в Україні.

2 вересня з переліку дозволених підстав для в’їзду іноземців вилучили право на транзит до двох діб, прибравши таким чином головну лазівку, якою паломники могли скористатися, щоб обійти заборону.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!