В аеропорту Львова запрацювала нова навігаційна система посадки

2585 0
Тепер посадку літаків можна здійснювати з вертикальною видимістю від 30 м та горизонтальною – від 350 м.
ілюстративне фото: сторінка Міжнародного аеропорту "Львів" у Facebook

ілюстративне фото: сторінка Міжнародного аеропорту "Львів" у Facebook

Із 1 лютого у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького офіційно запрацювала система посадки ІІ САТ ILS System, повідомляє прес-служба аеропорту.

ІІ САТ ILS System для летовища у Львові була затверджена Державіаслужбою ще 21 грудня. Вона була встановлена ще у процесі реконструкції аеропорту до Євро 2012, але з різних причин не була введена в експлуатацію.

Система дозволяє приймати літаки і за складних метеорологічних умов: з вертикальною видимістю від 30 метрів та горизонтальною – від 350 метрів.

29 грудня аеропорт прийняв перший літак, який скористався новою системою посадки. А 1 лютого набули чинності доповнення до збірника аеронавігаційної інформації України по аеродрому «Львів». У ньому опублікована вся необхідна інформація для виконання польотів за другою категорією ICAO (схеми заходів по ILS CAT II, карти місцевості та інше).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!