У Києві під час застосування графіків відключень світла, тролейбуси на маршрутах частково можуть замінити автобусами, які перебувають у резерві. Про це повідомив речник КП “Київпастранс” Олег Грищак.
«Буквально перед повітряною тривогою у нас повністю відновився рух електротранспорту, там де було знеструмлення. Через країну-терориста у нас спочатку не було світла, потім ми почали їхати й зупинила рух повітряна тривога», – зазначив він.
Грищак наголосив, що на випадок відключень “Київпастранс” має резервні автобуси, які замінять міський електротранспорт – так було вранці 16 травня на маршруті 41 тролейбуса на Святошино.
Водночас він повідомив, що повністю замінити рух тролейбусів на автобуси неможливо, тому такі заміни будуть робити на пріоритетних напрямках.
Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.
«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.





