Київ

В Києві проводять опитування про перейменування 19 вулиць

642 0
Проголосувати можна до 12 травня.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

У застосунку "Київ Цифровий" триває опитування щодо перейменування 19 топонімів у столиці в межах процесу дерусифікації та декомунізації.  Про це повідомляється на сайті Київської міської ради.

Влада столиці прагне вивчити думку містян перед тим, як депутатський корпус ухвалить рішення про перейменування міських об'єктів.

Зокрема, заплановано перейменувати вулиці: Тургенєва, Пушкіна, Брюсова, Боткіна, Крилова, Станіславського, Нахімова, Достоєвського, Єсеніна, Ковалевської, Чаадаєва, Заслонова. Площу між вул. Січеславською та Кирпи пропонується назвати на честь Північноатлантичного альянсу.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко, нові назви замінять "ворожі наративи" і відокремлять межу між культурним та історичним надбанням України і країн-агресорів.

Користувачі додатку "Київ Цифровий" шляхом електронного голосування можуть обрати варіант, який, на їхню думку, найбільш вдалий для перейменування конкретного топоніма.

Для цього у застосунку слід обрати розділ "Електронна демократія" ⟶"Опитування". Далі переглянути перелік назв і натиснути "Проголосувати".

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!