В Києві та області відновлюють роботу камери контролю швидкості руху автомобілів
Загалом розпочнуть роботу 39 комплексів автоматичної фіксації правопорушень.
Фото: Економічна правда
Фото: Економічна правда

27 квітня 2023, 08:55

На дорогах Києва і області, а також ще кількох областей відновлюють відеофіксацію швидкості руху автомобілів. Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

З 28 квітня на автомобільних дорогах міст Житомира, Івано-Франківська, Києва, Кременчука, Львова, Мукачева, Полтави, Чернівців, Черкас, Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської та Рівненської областей відновлять роботу 35 комплексів автоматичної фіксації правопорушень (які працювали до повномасштабного вторгнення рашистів), а у місті Дніпрі та Кременчуці запрацює 4 нових прилади контролю.

Загалом розпочнуть роботу 39 комплексів автоматичної фіксації правопорушень.

Всі ці комплекси будуть працювати на фіксацію найрозповсюдженішої причини ДТП — перевищення дозволеної швидкості руху.

Адреси камер відеофіксації і дозволена швидкість руху на цих ділянках тут.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"