Українці зможуть замовляти ID-паспорт через Приват24

13413 1
Приват24 запустив функцію замовлення внутрішніх паспортів для українців.
Фото: ukranews.com

Фото: ukranews.com

Щоб замовити ID-картку громадянина України, достатньо в зручний час зайти у свій кабінет в Інтернет-банку Приват24, вибрати «Соціальний кабінет» та оформити заявку у вкладці «Персональні документи». Заповнювати форми та переписувати дані зі своїх документів непотрібно – вся інформація підтягується автоматично. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

«Піонерами стануть жителі Дніпра та Кривого Рогу. Вони першими зможуть оцінити зручність і корисність цієї функції. Зокрема, уже доступне замовлення видачі ID-картки замість вклеювання до паспорта громадянина фотографії в разі досягнення 25- та 45-річного віку, а також замовлення довідки про реєстрацію місця проживання для отримання ID-картки. Сама видача документів проходить у підрозділі міграційної служби за місцем проживання. Сподіваємося, що завдяки можливостям Приват24 найбільш затребувані адмінпослуги стануть для наших клієнтів ще більш доступними», – повідомив креативний директор ПриватБанку Єгор Аветісов. 

Читайте також: У Львові збиратимуть кошти для дітей з неповних родин. Як долучитися 

ПриватБанк готовий розширити список соціальних послуг, що можна отримати на базі Приват24. У квітні в Приват24 з’явилася нова послуга – «Соціальний кабінет». За допомогою цього сервісу жителі країни, що працюють, сьогодні можуть розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії, а пільгові категорії населення (пенсіонери та одержувачі субсидій і соціальних виплат) – дізнатися інформацію про перерахунок пенсії, розрахувати розмір субсидії, оформити заяву на виплату пенсії або соціальної допомоги, отримати інформацію про порядок оформлення допомоги в разі народження дитини.


Читайте також:
2 Червня, 2017 11:40
Виталий Может и работает но только в Днепре и Кривом Роге
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!