У школах запровадять електронні журнали та щоденники

1672 0
Користувачі зможуть не лише переглядати оцінки, а й отримають доступ до переліку уроків в режимі онлайн з мобільних пристроїв або персонального комп’ютера.
Фото: З відкритих джерел

Фото: З відкритих джерел

В Україні розпочала роботу система електронних класних журналів для шкіл Electronic Journal. Основна запровадження онлайн платформи – дерегуляція управління системою освіти, а також спрощення ведення шкільного документообігу, повідомляє osvita.ua.

Електронні щоденники та журнали для закладів загальної середньої освіти є безкоштовні. Їх впровадження є особливо актуальним для тих закладів середньої освіти та громад, які не можуть собі дозволити закупівлю альтернативних комерційних програмних продуктів.
 

Читайте також: Львівським школам рекомендують розпочати зимові канікули з 6 січня

Платформа забезпечує вчителів, батьків та учнів цілодобовим доступом до шкільних оцінок, статистики відвідуваності та інших ресурсів електронного класного журналу.

Розробники зазначають, що впровадження Electronic Journal є особливо актуальним для тих шкіл та громад, які не можуть придбати альтернативні комерційні програмні продукти.

За допомогою платформи школи мають можливість створювати документи, зокрема, класний журнал, лише в електронній формі.

Читайте також: В Україні розроблять нову освітню програму для середньої школи

Також користувачі отримають доступ до актуального переліку уроків в режимі онлайн з мобільних пристроїв або персонального комп’ютера.

Окрім того, платформа може збирати освітню статистику з використанням індивідуальних даних учнів та педагогічних працівників із їх подальшою деперсоналізацією.

Для підключення до системи електронних класних журналів школі необхідно надіслати запит щодо підключення до E-Journal на адресу Інституту освітньої аналітики та вказати необхідні дані для реєстрації школи.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!