В Україні нещепленим дітям заборонили відвідувати навчальні заклади

7010 1
Таке рішення пов’язують із «напруженою ситуацією» з інфекційними хворобами, яку спостерігають в Україні впродовж останніх 5 років.
фото: vesti.dp.ua

фото: vesti.dp.ua

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки спільним указом заборонили відвідувати школи та дитсадки нещепленим дітям. Відповідний документ від 6 вересня розіслали у обласні державні адміністрації, передає 24 канал.

Читайте також: Кому не можна робити щеплення проти кору. Перелік

Таке рішення пов’язують із «напруженою ситуацією» з інфекційними хворобами, яку спостерігають в Україні впродовж останніх 5 років. Зокрема йдеться про спалах кору – від початку року зафіксували майже 30 тисяч захворювань на кір, 13 випадків – закінчились смертю пацієнта.

Вимога щеплень передбачена у статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Тож у МОЗ просять обладміністрації вжити всіх заходів, аби виконати планові профілактичні щеплення та не допустити не щеплених дітей у заклади освіти.

«Відповідно до цієї статті, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється», – йдеться у спільному документі МОЗ та МОН.

Читайте також: В Україні оновили календар профілактичних щеплень. Графік

Нагадаємо, у МОЗ неодноразово зауважували, що наразі в Україні є достатня кількість вакцин для щеплень та ревакцинації дітей та дорослих. Крім цього, в уряді планують посилити відповідальність за відмову від вакцинації.

 

 


Читайте також:
13 Вересня, 2018 20:47
Ігор Напружену ситуацію створює МОЗ України примусовим щепленням дітей. Про шоду вакцинації дітей до року американський доктор нейрохірург Рассел Блейлок [***]s://1796web.com/vaccines/opinions/blaylock.htm
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!