В Україні запрацювала Гаряча лінія для запобігання самогубствам

6710 0
Гаряча лінія працює цілодобово за номером 7333.
ілюстративне фото: 5 канал

ілюстративне фото: 5 канал

В Україні запрацювала перша професійна «гаряча лінія» з попередження суїцидів та психологічної підтримки Lifeline Ukraine, яка спершу фокусуватиметься на ветеранах війни на Донбасі. Про це повідомляє Український кризовий медіа-центр.

Читайте також: МОН відкрило гарячу лінію для вступників

Гаряча лінія працює цілодобово за номером 7333. Протоколи, за якими працюватимуть психологи на лінії – перекладені та адаптовані протоколи австралійської гарячої лінії Lifeline Australia, що працює з 1963 року.

«Це структура, яка діятиме за принципом "рівний рівному", заснована на найкращих міжнародних практиках. Більшість команди становлять ветерани. Загалом у ній працюватимуть близько 40 фахівців, і зараз ми продовжуємо відбір», – розповів на пресбрифінгу засновник Lifeline Ukraine Пол Найленд.

Lifeline Ukraine — частина проекту «All4One» Фонду «Східна Європа». Фінансову підтримку надає також Посольство Великої Британії в Україні, не грошову (послуги, захищені мобільні лінії, приміщення) — декілька приватних компаній. Грант від Посольства Великої Британії становить 580 тисяч фунтів стерлінгів.

Читайте також: Що не так із Гарячою лінією Львова

У майбутньому групи психологічної підтримки за принципами «рівний рівному» планують запустити і в обласних ветеранських центрах, які створюватиме Міністерство у справах ветеранів.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!