В Україні запрацювала карта сейсмічного районування. Що це означає

2756 0
Нові будівельні норми мають враховуватись при будівництві стадіонів, лікарень, житлових комплексів тощо.
Ілюстративне фото: 24zp.org.ua

Ілюстративне фото: 24zp.org.ua

З 1 травня в Україні запрацювали нові державні будівельні норми, що стосуються сейсмічного районування. Про це у Facebook повідомляє заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: В Україні планують будувати дороги із синтетичних матеріалів

«Тепер для проектування висотних будівель та всіх об’єктів зі значним класом наслідків – великі стадіони, лікарні, ЖК, ТРЦ, школи – використовується нова карта сейсмічного районування», – каже Лев Парцхаладзе.

Зазначається, що використання нових ДБН дозволить зменшити інтенсивність сейсмічного впливу на 1 бал. Також це сприятиме підвищенню безпеки будівель до 15% та більш якісному їх проектуванню.

Читайте також: Де у Львові не радять купувати житло. Мапа незаконних забудов

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, що використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!