Верховна Рада хоче повністю заборонити феєрверки

521 0
Відповідний законопроєкт народні депутати ухвалили 16 серпня.
Фото: з відкритих джерел

Фото: з відкритих джерел

Верховна Рада хоче посилити контроль за використанням та обігом піротехнічних виробів. Про це за результатами засідання парламенту повідомляє народний депутат Ярослав Железняк. 

Відповідний законопроєкт №7438 за основу Верховна Рада ухвалила на засіданні 16 серпня. 

Дкумент передбачає заборону використання будь-яких феєрверків, зокрема, салютів і петард, та проведення будь-яких заходів із використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин (окрім сценічних піротехнічних виробів Т1 та Т2, феєрверків класу F1, що мають дуже низький рівень небезпеки і незначний рівень шуму, який не перевищує 60 дБ).

Читайте також: Це небезпечно для їхньої психіки, або Чому краще від феєрверків відмовитися

Заборона не поширюється на ЗСУ, Національну поліцію та аварійнорятувальні служби. Згідно із законопроєктом, встановлюється вікове обмеження щодо купівлі протехнічних виробів − 16 років.

Нагадаємо, Київрада заборонила на час війни продаж і запуск феєрверків у столиці, а також рух транспортних засобів, що використовують у конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутні шумопоглиначі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!