Від сьогодні у Львові та області запроваджують погодинні відключення світла

10483 0
Час та групи споживачів у погодинних відключеннях відрізняються від графіка аварійних відключень.
Фото: myvin.com.ua

Фото: myvin.com.ua

Від сьогодні, 31 жовтня, у Львові та області почнуть застосовувати графіки погодинного відключення електроенергії. Ці графіки запроваджують в усій країні.

Джерело: голова Львівської ОВА Максим Козицький

За словами очільника Львівщини, такі відключення необхідні, щоб запобігти порушенням режиму роботи енергосистеми України внаслідок дефіциту електричної потужності. Час та групи споживачів у погодинних відключеннях відрізняються від графіка аварійних відключень. Крім того, погодинні вимкнення електроенергії можуть застосовувати не в повному обсязі. Ознайомитися з графіками погодинного відключення електроенергії можна на сайті «Львівобленерго».

Читайте також: Чим займаються українці, коли немає світла. Опитування

Вказаний час відключень може збільшуватись на одну годину – через необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань.

Під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог, тому це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Нагадаємо, що з 25 жовтня у Львівській області почали аварійні відключення електроенергії. Для мешканців «Львівобленерго» створило новий додатковий сервіс, де, ввівши номер особового рахунку, можна дізнатися, до якої групи відключень належить конкретний населений пункт чи вулиця та коли у них прогнозовано можуть вимкнути електроенергію.

Графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Раніше очільник Львівської ОВА Максим Козицький закликав мешканців області зменшити споживання електроенергії та користування електроприладами у певні години, щоб у роботі електромереж не виникало перебоїв та не довелося робити примусові відключення.

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!