Від сьогодні підлітки від 14 років можуть використати Covid-тисячу. Як це зробити

914 0
Виплати за вакцинацію можна витрати на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярських виробів.

Від сьогодні, 7 лютого підлітки віком від 14 років можуть скористатися програмою «єПідтримка». Набула чинності відповідна постанова Кабміну про розширення програми, схвалена на засіданні уряду 2 лютого.

Відтепер виплати можуть отримати особи віком від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу, а також мають паспорт та номер платника податків. Covid-тисячею можна оплатити здобуття освіти (зокрема харчування та проживання в гуртожитках закладів освіти), придбання друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів.

Читайте також: Колективний імунітет на Львівщині запрацює, якщо вакцинувати щодня 12 тисяч людей

Додамо, що також уряд планує незабаром дозволити людям з інвалідністю І та ІІ груп купувати ліки за тисячу за вакцинацію – наразі така можливість є лише у пенсіонерів.

Нагадаємо, що програма «єПідтримка» стартувала 19 грудня. У її межах громадяни, вакциновані від коронавірусної хвороби, мають змогу отримати від держави підтримку у розмірі 1000 грн. Станом на кінець січня 2022 року програмою скористалися понад 7,35 млн осіб. Майже 2 млрд грн з отриманих коштів громадяни уже витратили. Найчастіше за цю тисячу купують книжки та білети в кіно.

Програма триватиме рік – до 18 грудня 2022 року. Вакциновані українці, які не мають застосунку «Дія», банківських карток або застосунків банків, зможуть отримати 1000 грн за програмою «єПідтримка» з другого кварталу або другого півріччя 2022 року.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!