Відсьогодні міжнародні траси Львівщини патрулюватиме поліція
Реформу ДАІ розпочали з Львівської області, оскільки було дуже багато скарг від громадян на корупційні дії даївців. Про це 25 січня на брифінгу на Львівщині повідомила голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.
Hero Image

25 січня 2016, 16:40

«Надходило дуже багато скарг від громадян Львівської області. Люди писали, що даївці, які стояли, грабували людей», – повідомила Деканоїдзе.

За її словами, відсьогодні на трасах Львівщини працюватимуть патрульні, які досі працювали у патрульній поліції Львова. Поступово буде задіяний резерв та оголошено додатковий набір у патрульну поліцію. За словами Деканоїдзе, на Львівщині 518 км доріг міжнародного значення та три пости, які відсьогодні патрулюватимуть поліцейські.

Вже невдовзі реформа торкнеться й інших регіонів. «Всі траси буде перекривати патрульна поліція», – повідомила голова Національної поліції. До кінця травня в Україні повністю буде ліквідовано ДАІ. Патрульні будуть працювати на міжнародних трасах Львівської області, далі буде Харків, потім інші регіони України.

Функції патрульних – слідкувати за порядком на трасах, оформляти ДТП, надавати допомогу громадянам.

За матеріалами: zik.ua, tyzhden.ua.

Опублікувала Наталія Середюк

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

“Ніхто не має залишатися сам”. Що сьогодні змінюється у системі соцпослуг на Львівщині
Львівщина має одну з найбільш розвинених систем соціальних послуг серед західних регіонів України. В області працюють 52 центри надання соціальних послуг, 8 територіальних центрів соціального обслуговування, 5 центрів соціальних служб і 219 фахівців/-чинь із соціальної роботи. На Львівщині розвиваються спеціалізовані соціальні послуги (реабілітаційні центри, підтримка ветеранів, психосоціальні послуги). Ми поспілкувалися із заступницею начальника Львівської ОВА Христиною Замулою про те, як сьогодні розвивається система соціальних послуг у громадах, які виклики постають і чому навіть в умовах війни це залишається одним із ключових пріоритетів.
Фото: Христина Замула

10:30

Як сьогодні змінюється підхід до роботи із системою соціальних послуг на рівні держави й громад? Сьогодні підхід змінюється від реагування на вже складні ситуації до ранньої підтримки сімей і людей.Якщо раніше допомогу частіше надавали тоді, коли проблема ставала критичною, то зараз головна мета — вчасно виявити ризики й підтримати сім’ю або людину на початкових етапах. Це дає змогу запобігати ускладненням і водночас ефективніше використовувати ресурси...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"