Вступ до гімназій після 4 класу у Львові. Коли і які іспити складати

4621 0
Tvoemisto.tv пропонує перелік навчальних закладів, куди діти можуть вступати після 4 класів.
Фото умовне

Фото умовне

У Львові є шість ліцеїв та гімназій, куди школярі можуть вступати після 4 класу. Набір у класи таких навчальних закладів відбувається на конкурсній основі, тобто доведеться складати вступні іспити у визначений термін. Зазвичай йдеться про українську мову та математику. Зараз триває реєстрація, а самі вступні випробування у більшості ліцеїв та гімназіях заплановані на початок червня. Tvoemisto.tv пропонує перелік навчальних закладів, куди діти можуть вступати після 4 класів.

Львівська гімназія «Євшан»

Вступ в 1-й клас (5-й загальноосвітній) на конкурсній основі до Львівської гімназії «Євшан», що на вул. Любінській, 93а, відбуватиметься 7 червня. Щоб стати учнем гімназії, варто для початку зареєструватися на конкурсні випробування, заповнивши форму. Документи (заяку батьків у паперовій чи електронній формі) приймають до 31 травня, а свідоцтво навчальних досягнень за 4 клас – до 7 червня.

До участі в конкурсі запрошують учнів, які закінчили початкову школу та мають належний рівень навчальних досягнень.

Вступні іспити проведуть у приміщенні гімназії 7 червня з:

  • української мови (диктант з граматичним завданням);

  • математики (письмово).

Про алгоритм проведення вступних випробувань повідомлять додатково. Довідково інформацію можна знайти на сайті або за номером телефону: (032) 262 20 36.

НВК «Школа-гімназія Шептицьких»

Подання заяви для вступу у 5 клас в НВК «Школа-гімназія Шептицьких», що на вул. Гната Хоткевича, 16, триватиме до 31 травня. Прийом дітей на навчання відбувається на конкурсній основі на вільні місця у класах. Максимальна кількість місць у класі – 30 учнів. Наразі вільних місць є 60.

Для вступу до 5-го класу будуть організовані 2 вступні випробування:

  • українська мова (тестування з творчим завданням);

  • математика (тестування).

Зразки завдань можна завантажити тут: українська мова і математика. Проведення іспитів (в один день обидва) – 6 червня. Довідково інформацію можна знайти на сайті або за телефоном: (032) 223 02 39.

Читайте також: Не треба буде репетиторів, або Як зміниться середня школа

Львівська академічна гімназія

У Львівській академічній гімназії, що на вул. Степана Бандери, 14, вступні іспити відбудуться 8 червня. Наразі для вступників у 1 (5)-й гімназійний клас до 29 травня включно триває реєстрація на конкурсні випробування. Для реєстрації необхідно заповнити та надіслати форму.

Вступні випробування проведуть з:

  • української мови;

  • математики.

Детальну інформацію щодо проведення іспитів нададуть згодом. Довідково інформацію можна знайти на сайті або за номером телефону: (032) 261 48 60.

НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»

Навчально-виховний комплекс «Школа комп'ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», що на вул. Таманській, 11, є загальноосвітнім навчальним закладом комунальної форми власності, який пропонує вступникам 5-10 класів якісну загальну середню освіту, успішну науково-дослідницьку діяльність, безкоштовне користування послугами тренажерних залів атлетичної та лікувальної фізкультури ліцею, дозвілля і відпочинок та профільну підготовку – комп’ютерні технології (програмування, web-дизайн, комп'ютерна графіка, технологія обробки текстової інформації, табличний процесор).

Для вступу у ліцей варто подати заяву особисто або на електронну пошту закладу ([email protected]). Обов’язково варто вказати контактний номер телефону, на який вам зателефонують та вкажуть конкретну дату та час проведення конкурсного відбору.

Серед необхідних документів: заява на ім’я директора ліцею, табель успішності (для випускників 4, 5, 7, 8, 10 класів), свідоцтво про народження (ксерокопії), медичну довідку (форма 086-У), 2 фотографії розміром 3х4 см.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті або за телефонами: (032) 255 31 50, (032) 236 70 94, 098 589 82 92.

Читайте також: «Самі обирають предмети». Як у ліцеї на Львівщині реформували випускні класи

Класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка

У класичній гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка, що на вул. Пороховій, 3, вступні випрбовування відбуватимуться 6 червня. Для реєстрації на конкурсні випробування варто заповнити форму.

Паперові документи будуть прийматися з 1 квітня до 31 травня. Серед пакету документів: оригінал заяви (бланк заяви), ксерокопія свідоцтво про народження дитини, завірена одним із батьків (має бути написано: згідно з оригіналом, підпис, прізвище та ініціали).

Вступні випробування до гімназії проведуть орієнтовно 6 червня. Деталі щодо проведення опублікують 1 червня. 

Зарахування у гімназію відбувається за результатами вступних випробувань з:

  • української мови;

  • математики.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті або за телефоном: (032) 237 21 68.

Львівська лінгвістична гімназія

Вступні випробовування до Львівської лінгвістичної гімназії, що на вул. Кирила і Мефодія, 17а, орієнтовно відбудуться в першій половині червня. Точну дату повідомлять 1 червня. Для реєстрації допуску до конкурсних випробувань потрібно заповнити форму.

Паперові документи можна буде подати до 18:00 31 травня. Серед пакету документів: заява (бланк заповнюєте у секретаря гімназії), ксерокопія свідоцтва про народження дитини, завірена одним із батьків (необхідно написати: «Згідно з оригіналом», підпис, прізвище та ініціали).

Для вступу доведеться складати два випробування з:

  • української мови;

  • англійської мови.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті або за телефоном: (032) 260 04 16.

Підготувала Наталія Вареник

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!