Вийшов другий номер газети Tvoemisto.tv

2175 0
Газету вже розповсюджують у поштові скриньки львів’ян, а також волонтери на вулицях.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Медіа-хаб Tvoemisto.tv випустив другий номер друкованої газети, яку вже сьогодні можна шукати у поштових скриньках львів’ян.

Газета призначена здебільшого для тих, хто не є онлайн, але гостро потребують найважливішої, оперативної і перевіреної інформації, контенту, якому вони можуть довіряти. Другий номер газети вдалось випустити завдяки партнеру компанії EasyPay та за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Тираж першого випуску – трохи більше 50 тисяч примірників. Додамо, що перший номер газети Tvoemisto.tv вийшов 15 квітня. 

Свої побажання щодо того, щоб ви хотіли побачити у нашій газеті, можна надсилати на пошту tvoemisto.tv@gmail.com, вказавши у темі листа, що це рекомендації для газети, або на Фейсбук-сторінку Tvoemisto.tv.

Нагадаємо, що «Твоє місто» запустило щоденні поштові розсилки, підписатися на які можна за посиланням. Крім цього, можна підписатися на нашого чат-бота зі щоденною розсилкою та підсумки тижня, що минув.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!