Як Львів перетворився на довоєнне місто для польського ретрофільму. Фото дня

6855 0
На площі Ринок сьогодні знімали ретрокіно за твором Марека Краєвського.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

У центрі Львова проходять зйомки польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвського «Еринії». Сьогодні для зйомок перекрили площу Ринок.

TVP (Телевізія польська) знімає 12-серійний фільм, у Львові зніматимуть одну серію. Дії роману відбуваються у Львові у 1937-39 роках та у Вроцлаві 1946 року. У решті серій роль Львова на екрані «виконуватиме» польське місто Легніца, писали місцеві ЗМІ.

Сценарій серіалу написали Ігор Брейдигант, Борис і Магдалена Ланкош, Владислав Пасіковські, режисером є Борис Ланкош.

Додамо, TVP отримала права на екранізацію роману Марека Краєвського ще у 2017 році та про зйомки заговорили 2019 року.

Марек Краєвський – сучасний польський письменник. «Еринії» – його ретро-детектив, дія якого відбувається у довоєнному «польському» Львові. Комісар поліції Едвард Попельський розслідує жахливе вбивство. В українському перекладі книжка вийшла у видавництві «Урбіно» у 2010 році, переклала роман Божена Антоняк.

Фото Вікторії Ейсмунт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!