Як минули 200 днів повномасштабної війни на Львівщині

785 0
Від початку повномасштабного вторгення на Львівщині народилось майже 9 тисяч українців.

Сьогодні – 200 днів незламності України. За цей час загальна тривалість повітряних тривог на Львівщині становить 7 діб 16 годин 22 хвилини. Вони від 24 лютого лунали 191 раз. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Читайте також: На Львівщині через ракетні удари були пошкоджені 86 об'єктів

Що відбулось на Львівщині протягом 200 днів повномасштабної війни: 

 • Майже 3 мільйони українців виїхали через пункти пропуску у Львівській області, майже 4 мільйони наших громадян повернулися через ці ПП в Україну.
 • 250 тисяч людей з числа ВПО зараз офіційно проживають на Львівщині: 75 тисяч – діти, 32 тисячі пенсіонерів, 8 тисяч людей з інвалідністю, 121 тисяча людей працездатного віку. У піковий період в нашій області проживали понад 630 тисяч вимушених переселенців.
 • Майже 1600 внутрішньо переміщених людей пройшли реабілітаційне лікування на Львівщині. Найбільше – з Донецької, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей.
 • Понад 800 пацієнтів ми відправили зі Львівщини на лікування за кордон. 200 людей мали травми та поранення, ще близько 500 – онкологію, решта – інші патології.
 • 206 бізнесів релокувалось у нашу область з епіцентрів бойових дій. Це дозволило створити 4900 нових робочих місць. За галузями найбільше підприємств легкої промисловості, машинобудування й металообробки.
 • 32,5 мільйони євро – загальна сума інвестицій у будівництво трьох нових підприємств на Львівщині у будівельній, харчовій та логістичній галузях.
 • 134 місцеві та релоковані підприємства отримали фінансову допомогу на загальну суму 31 мільйон гривень у межах Програми підтримки бізнесу у Львівській області.
 • Близько 500 тисяч людей з евакуаційних потягів зустріли на Головному залізничному вокзалі Львова волонтери медико-психологічної допомоги, яка працює під егідою Львівської ОВА з перших днів повномасштабної війни. Близько 100 тисячам людей вони надали першу медичну допомогу. 
 • Майже 800 особам допомогли в Офісі підтримки родин військовослужбовців та членів їхніх сімей, який відкрили з ініціативи Львівської ОВА.
 • За вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним заволодінням гуманітарною допомогою на Львівщині притягують до відповідальності 11 осіб. 6 осіб – за фактами незаконного збуту бронежилетів та касок; 5 осіб – за фактами незаконного збуту автомобілів, призначених для ЗСУ.
 •  Фахівці СБУ у Львівській області перевірили від 24 лютого понад 12 тисяч 800 осіб. Зареєстрували 66 кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки. 36 особам оголосили про підозру. Виявили корегувальника ракетних ударів, агентів російських спецслужб, колаборантів. 

Також за ці днів близько 8 тисяч 200 пар одружились на Львівщині, серед них – 150 воїнів, які були на своєму весіллі дистанційно.

Читайте також: Як працює система оповіщення на Львівщині та що робити, коли сирени не чутно. Пояснення

Від початку повномасштабного вторгення на Львівщині народилось майже 9 тисяч українців. Понад 1400 з них – від матерів, які вимушено покинули домівки.

Антоніна Костик

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!