Як у Львові працюватимуть ловці безпритульних собак у квітні. Графік виїзду бригад

605 0
Бригада ловців здійснюють виїзди в населені пункти ОТГ щосереди та щосуботи, в інші дні тижня – у райони Львова.
Фото: ЛКП «Лев»

Фото: ЛКП «Лев»

ЛКП «Лев» підготувало графік виїзду бригади ловців на територію Львівської МТГ в квітні 2022 року. Як повідомляють на підприємстві, виловленим безпритульним собакам проводять усі необхідні щеплення, стерилізують їх і шукають господарів.

Бригада ловців виїжджають у населені пункти ОТГ щосереди та щосуботи, в інші дні тижня – у райони Львова. Поза чергою виїздять на ургентні випадки, а також, якщо безпритульна собака вагітна або тічкуюча.

Читайте також: У ЛКП «Лев» пояснили ситуацію із будівництвом притулку для тварин

Собаки, виловлені у районах Львова, перебувають на підприємстві 21 день, у населених пунктах МТГ – 14 днів (щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин, відповідно запобігати їх розмноженню).

Виїзд бригади здійснюється виключно за телефонним запитом на номер 068 535 45 45. ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 по 20:00 на вул. Промисловій, 56.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!