Як у світі милувалися «кривавим Місяцем». 8 фото

2436 0
У ніч на 28 вересня відбулася одна із найпоказовіших подій у нічному небі – повне місячне затемнення, яке не повториться у найближчі 18 років, – нагадує NASA. «Кривавий повний Місяць» або повне місячне затемнення можна було розгледіти у більшій частині Європи, в тому числі й Україні, Африці, Північній та Південній Америці. Пропонуємо вам кілька фото від REUTERS, які демонструють усю надзвичайність події.
фото: REUTERS

фото: REUTERS

У ніч на понеділок, 28 вересня, жителі Землі могли спостерігати за рідкісним небесним явищем під назвою «Кривавий Місяць», яке трапляється раз у два або три десятиліття. «Кривавий Місяць» – це коли тінь Землі кидає червонуватий блиск на «збільшений» Місяць, який ще називають «Суперповнею». Це відбувається, коли орбіта Місяця знаходиться ближче до Землі, роблячи його яскравіше, ніж зазвичай. Востаннє таке явище було більше 30 років тому, а наступне – не раніше 2033 року.


 

Джерело: УНІАН, фото – REUTERS

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!