Як відновити загублену персоналізовану Леокарт. Пояснення

1435 0
Для відновлення картки потрібно записатися в один з пунктів прийому та видачі ЛКП «Львівавтодор».
ФОТО: ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК ЛЕОКАРТ

ФОТО: ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК ЛЕОКАРТ

Транспортну карту ЛеоКарт можна відновити у випадку загублення. Створити нову картку коштуватиме 60 грн. Це стосується пільгової, учнівської та студентської ЛеоКарт. 

Для відновлення потрібно зателефонувати за номером телефону гарячої лінії 0800 303 007 щодо запису в один з пунктів прийому та видачі ЛКП «Львівавтодор». Адміністратор ідентифікує особу та заблокує загублену ЛеоКарт

Далі необхідно прийти у визначений час з необхідним переліком документів та квитанцією про оплату. Якщо документи подані згідно зазначеного переліку та до них немає зауважень, нову транспортну картку видадуть протягом 15 хв.

Як відновити пільгову ЛеоКарт

Перелік необхідних документів для відновлення картки:

 • Паспорт громадянина України (ІD-картка з додатком);

 • Документ, який надає право на пільговий проїзд;

 • Оригінал квитанції про сплату вартості транспортної картки (повторне виготовлення платне);

Якщо пільгову транспортну картку перевиготовляє Представник пільговика, до вищеперелічених документів необхідно додати:

 • Документ, який посвідчує особу Представника Пільговика (паспорт громадянина України або ІD-картка та довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи чи довідка на постійне/тимчасове проживання).

 • Довіреність, видана та посвідчена відповідно до Цивільного кодексу України нотаріусом чи іншою посадовою особою, визначеною цивільним законодавством (для представників за довіреністю).

 • Для піклувальників – рішення про встановлення опіки та піклування, посвідчення опікуна (піклувальника).

 • Для законних представників – свідоцтво про народження дитини.

 • Для соціальних працівників – посвідчення соціального працівника.

Як відновити учнівську ЛеоКарт

Перелік необхідних документів для відновлення картки:

 • Документ, який посвідчує особу.

 • Учнівський квиток чи довідка з місця навчання.

 • Оригінал квитанції про сплату вартості транспортної картки (повторне виготовлення платне).

Для учнів до 14 років – оригінал свідоцтва про народження учня та документ, який посвідчує особу Представника учня (паспорт громадянина України або ІD-картка та довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи чи довідка на постійне/тимчасове проживання), а також оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Для піклувальників – рішення про встановлення опіки та піклування, посвідчення опікуна (піклувальника). Для соціальних працівників – посвідчення соціального працівника. 

Для учнів, яким виповнилося 14 років – паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки, довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи чи довідка на постійне/тимчасове проживання.

Якщо пільгову транспортну картку перевиготовляє Представник учня, до вищеперелічених документів необхідно додати документ, який посвідчує особу Представника Пільговика (паспорт громадянина України або ІD-картка та довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи чи довідка на постійне/тимчасове проживання).

Як відновити студентську ЛеоКарт

Перелік необхідних документів для відновлення картки:

 • Паспорт громадянина України (ІD-картка з додатком)

 • Студентський квиток чи довідка з місця навчання.

 • Оригінал квитанції про сплату вартості транспортної картки (повторне виготовлення платне).

Як сплатити вартість транспортної картки

Відновлення картки платне для всіх категорій населення – 60 грн. Обов’язково потрібно зберегти квитанцію.

Для оплати за реквізитами онлайн:

ЛКП «Львівавтодор»

IBAN UA 393204780000026005000194861

В АБ «УКРГАЗБАНК»

МФО 320478

Код ЄДРПОУ 05523814

Свідоцтво платника ПДВ № 100341962 

ІПН 055238113065

Через термінали можна сплатити у пунктах прийому/видачі ЛеоКарт – Центрі обслуговування пасажирів (через термінали  EasyPay комісії немає), у ЦНАП на просп. Червоної Калини, 72а та у ЦНАП на вул. Виговського, 32 (важливо врахувати комісію банку).

Читайте також: Леокарт, банківська карта і готівка. Все, що потрібно знати про безготівкову оплату проїзду у Львові 

Зазначимо, з початку 2024 року у Львові мешканцям видали 6342 дублікати персоналізованих транспортних ЛеоКарт. А це в 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період торік. У ЛКП «Львівавтодор» зауважують, що фіксують випадки, коли дублікати оформляють не тільки при втраті картки, а й для того – щоб «поділитися» безкоштовними поїздками з рідними. Та закликають не робити цього, адже при виготовленні дубліката попередня картка блокується, і скористатися нею у громадському транспорті стає неможливо.

Нагадаємо, після тривалої перерви у Львові запрацювали два автобусні маршрути – №30 зі сполученням Рясне 1 – вул. Віденська (Новий Львів) та №48 зі сполученням вул. Любінська – Галицьке перехрестя. 

____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!