Який вигляд мав Гарнізонний храм у Львові 13 років тому. Архівні фото

1324 0
Церкву відкрили для львів'ян 6 грудня 2011 року.
фото: Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла

фото: Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла

6 грудня 2011 року Гарнізонний храм імені Петра і Павла відкрили для відвідувачів. До цього він був зачинений та наповнений книгами. Музей «Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла» на своїй сторінці у Фейсбук поділився архівними фото храму. 

«Сьогодні багатьом навіть важко уявити, що Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла ще 13 років тому був зачинений та наповнений книгами. І лише 6 грудня 2011 р., вперше за 65 років, двері церкви знову відкрилися для львів‘ян та гостей міста. До цього в стінах святині були 2,5 млн книг Львівської національної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника», - йдеться у повідомленні.

Зараз книги в інших фондосховищах бібліотеки.

У музеї додали, що з 7 грудня у підземеллі можна буде побачити невелику виставку книг, які були у храмі та належали колись митрополитам УГКЦ. Виставка триватиме до 27 грудня.

Нагадаємо, при Гарнізонному храмі Святих Апостолів Петра і Павла у Львові відкрили простір для дітей військовослужбовців та сімей загиблих «Простір Сміливих».

Фото: Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!