Які порушення правил безпеки виявили у квест-кімнатах Львова. Результати перевірки

2276 0
Загалом в області працюють 40 квест-кімнат, 31 з них – у Львові, дві з яких – вкрай небезпечні.
Ілюстративне фото: tsina.lviv.ua

Ілюстративне фото: tsina.lviv.ua

На Львівщині є 49 квест-кімнат. Нещодавно завершилось обстеження 29 з них. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів речник ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

«У решті обстеження не провели з різних причин. Наприклад, у Бориславі у двох квест-кімнатах не проводили перевірку, бо в них не було порушень після першої. У Стрийському районі для обстеження трьох квест-кімнат представників ГУ ДСНС Львівщини в комісію не запрошували. Ще 9 квест-кімнат – закриті. І ще шість не допустили комісію до обстеження», – каже Віталій Туровцев.

Читайте також: 10 речей, які треба знати дітям, аби бути в безпеці. Поради психолога

За його словами, у більшості квест-кімнат порушення усувають досить активно, адже власники дбають про безпеку клієнтів.

«Поряд з тим маємо квест-кімнати, що в досить поганому стані. Наприклад, це квест-кімната у Львові на вулиці Валовій, 31. Там кількість евакуаційних виходів не відповідає нормам – якщо раптом там щось станеться, то люди просто не зможуть евакуюватись. Також серед грубих порушень те, що приміщення не обладнані системою протипожежного захисту. І часто внутрішні коридори та сходові клітки не мають освітлення. Друга квест-кімната, що небезпечна, – також у Львові, на вулиці Стороженка. Там комісію не допустили до повторного обстеження. Коли обстежували перший раз, то виявили невідповідність нормам кількості евакуаційних виходів. А основне – на вікнах стоять металеві грати, які не знімаються. А на момент перебування там людей вони мають відкриватись і зніматись, зачинятись лише на ніч. А тут у разі потреби люди не зможуть евакуюватись через вікна», – каже Віталій Туровцев.

Читайте також: У Львові гасили масштабну пожежу на стадіоні СКА. Відео

Зазначимо, у Львові є 31 квест-кімната. Віталій Туровцев каже, що там, де виявили порушення, керівників притягнули до адміністративної відповідальності – штрафу, та видали приписи про усунення порушень. Розмір штрафу варіюється від 50 до 150 грн, а усунення порушень контролюватиме керівник комісії, що проводила перевірку.

Нагадаємо, перевірку квест-кімнат на Львівщині почали після трагедії у польському місті Кошалін, де у пожежі в одній з таких кімнат загинули п'ятеро дівчат-підліток.

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!