На яких вулицях Львова обмежений рух транспорту. Перелік

2324 0
У Львові станом на 19 жовтня для проїзду частково перекрито 5 вулиць.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Із 1 жовтня транспортний потік у Львові посилився. Тож Tvoemisto.tv зібрало інформацію, які вулиці перекриті у Львові через ремонтні роботи.

Вулиця Яворницького

Ще від 1 лютого 2023 року ділянку вулиці Яворницького від будинку №8 до вул. Караджича перекрили для проїзду через проведення капітального ремонту. На вулиці заміняють усі інженерні мережі та облаштовують нове дорожнє покриття. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Вельт Капітал». Загальна вартість становить 34,4 млн грн. Проєкт ремонту вулиці Яворницького розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Проїзд ділякою мали відкрити 1 вересня, але наразі відомо, що ремонт триватиме до 1 жовтня 2023 року. Об’їзд приватного транспорту відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Вулиці Східна і Квітова

Рух транспорту перекритий на вул. Східній – на ділянці від вул. Замарстинівської до вул. Заповітної, а також на вул. Квітовій – від вул. Східної до будинку №10.

На цих ділянках ПП "Інстал-Плаза" проводитиме роботи з влаштування мереж водопостачання та водовідведення. Об’їзд місця перекриття відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Вулиця Академіка Я.Підстригача від вулиці Наукової до будинку №2

На вул. Академіка Підстригача, з понеділка, 28 серпня, з 08:00 год до 22:00 год 1 жовтня, ділянку від вул. Наукова до будинку №2 перекрили для руху транспорту.

На зазначеній ділянці проводять роботи із прокладанням інженерних мереж водопостачання і водовідведення. Ремонтні роботи на вул. Академіка Підстригача виконує ТОВ «Ле Оптіма».

Об’їзд дороги відбувається відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху.

Вулиця Янева від вулиці Володимира Великого до будинку №21

На вул. Янева, з середи, 11 вересня, з 8:00 год до 22:00 год 30 листопада ділянку від вул. Володимира Великого до будинку №21 перекрили для руху транспорту. На цій ділянці проводять ремонтні роботи. Громадський транспорту по вул. Янева не курсує. Виконує роботи Консорціум «Добробут». 

Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху. 

Вулиця Ярославенка біля будинку №16

На вул. Ярославенка з понеділка, з 08:00 год ранку 16 жовтня і до 22:00 год 5 листопада обмежили рух транспорту біля будинку №16. На цій ділянці проводять роботи із прокладанням інженерних мереж водопостачання і водовідведення. Роботи виконуватиме фізична особа. 

Об’їзд місця робіт для приватного транспорту відбуватиметься відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.

Слідкувати за актуальної ситуацією з перекриттям доріг можна на онлайн-мапі:

Нагадаємо, що від сьогодні у зв’язку із оновленням опор на перехресті вулиць Кульпарківська – Щирецька тимчасово не працюють світлофори.
Володимир Федорович
___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!