На Львівщині є ще 200 закладів, де можна поселити переселенців

1796 0
Вартість ремонту становитиме 3 мільярди гривень.
ФОТО: SHPALTA.MEDIA

ФОТО: SHPALTA.MEDIA

У Львівській області є ще 200 закладів, де можуть проживати 20 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Однак, їх потрібно відремонтувати. Вартість становитиме 3 мільярди гривень. Про це під час публічної дискусії Tvoemisto.tv сказав керівник департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степан Куйбіда.

«Три мільярди гривень, за підрахунками ЛОВА, занадто велика сума для обласного бюджету. Однак за деякий час її все ж таки можна знайти. Упродовж наступних двох тижнів рахуватимемо весь фінансовий ресурс до копійки. Так буде легше співпрацювати з донорами, порозумітися з ними», – сказав він.

Читайте також: На Львівщині планують збільшити кількість місць для переселенців

За його словами, в області офіційно зареєстрована 251 тисяча людей із регіонів, які постійно обстрілює росія, і 75 тисяч із них – діти. 

Нагадаємо, що у Львові та області готуються до можливого зростання кількості вимушено переміщених осіб. Для цього планують облаштувати додаткових 50 тисяч місць. Взимку, за попередніми підрахунками, на Львівщину може прибути близько 100 тисяч осіб.

Щоби більше довідатися про проблеми ВПО та знайти можливі шляхи вирішення їхніх проблем, Tvoemisto.tv організувало дискусію. У ній взяли участь чиновники, переселенці та благодійник. Детальніше читайте у матеріалі. 

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!