Що та з яких країн імпортують на Львівщину

3031 0
Йдеться про товари, які оформляли у митному режимі «імпорт» у зоні діяльності Львівської митниці.
Фото умовне/Unsplash

Фото умовне/Unsplash

За 2023 рік імпорт товарів у Львівській області збільшився на 7,4%, порівнюючи з 2022 роком, і становив 5 млрд 785 млн доларів. Про це Tvoemisto.tv повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОВА. 

Відтак, за 2023 рік оформлення товарів у митному режимі «імпорт» у зоні діяльності Львівської митниці здійснило понад 3000 суб’єктів підприємницької діяльності, що на 146 менше, аніж у 2022 році.

Читайте також: Хто експортує найбільше товарів на Львівщині. Рейтинг компаній

Йдеться про товари з 80 країн, більшість з яких припала на Польщу. Слідом за нею Німеччина, Нідерланди, Китай, Італія та Туреччина.

Що ж до самих товарів, то основу імпорту становили палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки (28,4% від усього імпорту області), засоби наземного транспорту (крiм залізничного) (8,1%) та електричні машини (7,5%).

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv отримало інформацію, щодо 10 найбільших компаній-експортерів у Львівській області за 2023 рік. Рейтинг – за посиланням

 Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!