Яким буде індустріальний парк у Львові. Відео

8697 0
На Youtube-каналі «Львівська міська рада» оприлюднили відеоролик, що демонструє, як виглядатиме індустріальний парк у Рясне-2.

Індустріальний парк почнуть зводити уже у березні 2016 року. Він буде першим такого виду в Україні. Будувати його зголосилося голландське підприємство, що зареєструвалася у Львові під назвою «Сіті. Парк. Львів». На Youtube-каналі «Львівська міська рада» з’явився відеоролик про майбутній індустріальний парк.

Читайте також: У Львові збудують індустріальний парк: інвестори, можливості

Нагадаємо, у червні конкурсна комісія одноголосно визначила ТзОВ «СіТі Парк Львів», яка є філією голландської компанії «СТР», переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва індустріального парку «Рясне-2». За словами голови комісії, застережень щодо компанії немає, а всі документи оформлені правильно, відтак жодних підстав не визнавати її переможцем – немає. 

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!