Яким буде Музей міста у Львові. Візуалізація

3582 0
Музей планують облаштувати вже до кінця року.
Фото: Візуалізація RE+design bureau

Фото: Візуалізація RE+design bureau

До кінця року у Львові мають повністю облаштувати Музей міста. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомила керівниця Музею Тетяна Бей.

Музей міста облаштовують в пивницях львівської Ратуші. Вартість реставраційних робіт в підземеллях становить 5 443 711 гривень. Роботи виконує ТОВ «Неодім Захід». Засновницею компанії є жителька Львова Маріанна Паславська.

«Ініціатором є громадська спілка "Музей міста" спільно з Львівською міською радою. Зараз ми є відділом при ЛКП "Центр розвитку туризму". В нас тривають ремонтно-реставраційні роботи, які заплановані до кінця 2019. Тому плануємо відкритись вже на початку наступного року. Наша локація – підземелля Ратуші, вхід збоку фонтану Нептуна, де зараз висить тимчасова табличка "Тут буде Музей міста"», – розповіла Тетяна Бей.

Читайте також: Топ-5 підземель старого Львова

Наразі в команді інституції тільки двоє людей. Музей планують відкрити у форматі простору змінних виставок. Це буде певний майданчик, де митці зможуть реалізовувати свої виставкові проекти.

«Музей міста потрібно розуміти ширше, ніж просто Львів. Це може бути інше місто, чи переосмислення поняття "мешканця", зі своєю певною відповідальністю, як люди створюють місто і впливають на нього», – зазначила Тетяна Бей.    

Читайте також: Що приховують підземелля Львова. Відео

Паралельно з ремонтними роботами інституція «Музею міста» бере участь в різних культурних та історичних заходах Львова, як наприклад, День музеїв, чи Рік Івана Левинського. Музей міста спільно з управлінням туризму ЛМР і музеєм Івана Левинського створюють туристичний маршрут, спеціальну карту і буклети роботами архітектора.

Андрій Костюк

Візуалізація RE+design bureau


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!