Яким є відрив між Садовим і Синюткою на виборах голови Львівської ОТГ

3930 0
Головними суперниками у другому турі залишаються чинний міський голова Андрій Садовий та Олег Синютка.
Фото: Варіанти

Фото: Варіанти

За результатами внутрішніх підрахунків у партії «Європейська солідарність», Синютка відстає від Садового на 7,99%. Вони набирають 31,8% проти 39,79% відповідно. Руслан Кошулинський отримує 9,85%, Ярослав Рущишин – 4, 68%. Про це повідомив Олег Синютка сьогодні під час брифінгу в пресклубі. 

Водночас за результатами опрацьованих протоколів, що надали Tvoemisto.tv в «Об’єднанні «Самопоміч», відрив між Андрієм Садовим та Олегом Синюткою становить 8,94%. Так, перший отримує наразі 40,13%, а другий – 31,19%. Третю позицію займає Руслан Кошулинський – 9,7%, далі Ярослав Рущишин із результатом  4,81%, Ігор Васюник – 2,99%.

Читайте також: Назвали район Львівщини, де на вибори прийшло найбільше мешканців

Нагадаємо, що до Львівської міської ради попередньо проходить п’ять партій із 19-ти. Серед прохідних – «Європейська солідарність» із результатом у 30,8% виборців, другою є «Об’єднання «Самопоміч» – 19,6%. Від них пройдуть 26 та 17 депутатів відповідно. Політична партія «Голос» матиме у Львівській міськраді 8 депутатів (8,97%), «Варта» – 7 (7,03%), ВО «Свобода» – 6 (6,79%).

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!