ЄС виділить понад 25 млн євро на енергетичну підтримку України

492 0
ЄС та інші міжнародні партнери продовжать постачати в Україну необхідне обладнання для енергооб’єктів.
Умовне фото

Умовне фото

Євросоюз та інші міжнародні партнери нададуть 25,5 млн євро для покриття термінових енергетичних потреб України.

Джерело: Міністерство енергетики України

Кошти спрямують через Фонд енергетичної підтримки України, що був створений Енергетичним співтовариством за ініціативи Єврокомісії. Єврокомісарка з питань енергетики Кадрі Сімсон наголосила, що напередодні зими міжнародна підтримка енергетичної системи України набула особливої ваги. Зокрема, ЄС та інші міжнародні партнери продовжать постачати в Україну необхідне обладнання для енергооб’єктів.

Читайте також: У ДТЕК закінчилося обладнання для ремонту атакованих енергооб'єктів

Крім того, ЄС має намір надати 13 млн євро на відновлення пошкоджених російськими окупантами лабораторій на Чорнобильській атомній електростанції та ще 3,5 млн євро для підтримки української атомної галузі.

Нагадаємо, російські військові ракетними ударами пошкодили близько 40% енергетичної інфраструктури України, зокрема ТЕС, ТЕЦ та ГЕС.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!