
24 червня 2022, 14:16
24 червня 2022, 14:16
За чотири місяці повномасштабної війни воїни ПвК «Захід» збили у небі над Львівщиною 24 крилаті ракети та 11 безпілотних літальних апаратів рф. Упродовж 24 травня – 24 червня – одну крилату ракету. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Додамо, що на допомогу військовим працює телеграм-бот «Щось летить».
Читайте також: Запуск ракет з Білорусі й акваторії Каспійського моря. Як минула доба на Львівщині
Нагадаємо, протягом минулої доби на Львівщині сирена тричі сповіщала про повітряну тривогу. Так, о 8:59 була небезпека через запуск ракет з території білорусі, о 17:53 – ворог запустив ракети з акваторії Каспійського моря, а о 23:05 – через виліт літака росавіації у білорусі з аеропорту у Барановичах в місто Пінськ, що за 30 км від українського кордону.
Які ракети запускає росія на Львівщину і чому не всі вдається збити, читайте у матеріалі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




