Невдовзі на Prometheus стартує онлайн-курс із основ програмування

3708 1
Остаточна дата запуску безкоштовного онлайн-курсу «Основи програмування на Java» – 15-го лютого 2017-го року.
фото: studway.com.ua

фото: studway.com.ua

Курс «Основи програмування на Java» орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування, так і людьми, які хочуть покращити свої навички з певних нюансів мови. Після його завершення учасники зможуть писати програми на Java і будуть мати основу, необхідну для подальшого поглиблення своїх знань та навичок в програмуванні.

«Значний обсяг відеоматеріалів та тестових завдань змусили нас декілька разів відкладати старт курсу, але для нашої команди якість – понад усе»,  – повідомляють у Prometheus.

Викладача курсу – Ігор Деркач, випускник радіофізичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка 2007 року. Більше 8 років досвіду в Java і J2EE, більше 5 років досвіду викладання як Java / Java EE trainer. З 2012 року є EPAMівцем, підготував понад 200 junior фахівців за напрямом Java Developer і Automation Tester in Java.

Читайте також: З'явилися два безкоштовні онлайн-ресурси для вивчення польської та німецької

Додамо, Java є однією з найпопулярніших мов програмування, що використовуються розробниками програмного забезпечення на сьогоднішній день. Ядро мови використовується при розробці Android-додатків, а також широко використовується в веб-розробці, а саме в серверній частині. Якщо ви новачок в програмуванні і хочете почати створювати свої застосування, цей курс є чудовим місцем, щоб почати роботу.

Зареєструватися для участі можна за посиланням.

Нагадаємо, Prometheus запускає чотири нові курси від ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ. 


Читайте також:
31 Січня, 2017 15:45
Олексій Цей курс планується вже більше року, його переносили щонайменше 3-4 рази, сподіваюся більше не стануть переносити.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!