За тиждень відкриють проїзд по ремонтованій ділянці Личаківської

1999 0
Ремонтники планують надати дотсуп транспорту до ділянки між вулицями Круп’ярською та Котика.

За даними «Львівавтодору», основні роботи зосередженні на підключені каналізації від житлових будинків до загального колектора, влаштування колії та влаштування трамвайних плит.

Для відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги, ще необхідно завершити роботи з влаштування колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вулиці Котика буде проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований.

Паралельно ведуться роботи на наступній ділянці дороги  від Котика до Черемшини.

Зараз тривають роботи з прокладання комунікацій на перехрестях, де перетинаються комунікації усіх служб: ПАТ «Львівобленерго», ЛМКП «Львівводоканал», ПАТ «Львівгаз».

Читайте також: Коли повністю завершать ремонт вулиці Личаківської

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт шість млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап - це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап - роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап - від вул. Б.Котика до Пасічної.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!