Забудовнику, що зруйнував мозаїку на «Океані», відновили містобудівні умови

4063 0
Компанія забудовника сплатила всі необхідні штрафи.

Забудовнику ТзОВ «Кампанія Ріел-Естейт Груп», що зруйнував мозаїку на рибному магазині «Океан», видали нові містобудівні умови та обмеження. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 13 вересня, під час засідання виконкому ЛМР.

Читайте також: Як відновлюватимуть мозаїку магазину «Океан» у Львові

За словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, компанія сплатила всі необхідні штрафи і погодилася з позицією міської ради.

Забудовник має відновити мозаїку з рибками, а потім продовжити інші роботи з будівництва на ділянці. Також на місці, де працюватимуть майстри, встановлять камери, щоби можна було бачити процес відновлення.

Роботи координуватиме Остап Патик, син автора мозаїки Володимира Патика. Відновити її планують протягом трьох місяців.

Окрім цього, забудовник передасть у власність міста приміщення площею 1000 кв. м нової будівлі магазину для облаштування мистецького простору та дитячої школи художнього і музичного спрямування на вул. Володимира Великого, 26а.

Читайте також: Нам потрібні конкретні правила гри. Чому у Львові знищили мозаїку на магазині «Океан»

Нагадаємо, що у лютому ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» погодили містобудівні умови та обмеження на реконструкцію рибного магазину «Океан», який збудували ще 1982 році. Згідно з даними системи Youcontrol, компанія належить Володимиру та Наталії Швед.

Реконструкцію будівлі розпочали навесні, а 18 липня знесли стіну з мозаїкою, яку згідно з проектом планували зберегти. Наступного дня виконавчий комітет ЛМР зібрався на позачергове засідання та скасував містобудівні умови і обмеження на реконструкцію будинку, а міська ДАБК розпочала перевірку. Крім штрафу, за результатами перевірки, замовнику та генпідряднику будівництва видали приписи про зупинення будівельних робіт, доки вони не усунуть виявлені порушення.

Після цього забудовник пообіцяв відновити мозаїку, а частину приміщень віддати під мистецький простір.

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!