Забудовники зможуть отримати декларацію на будівництво за один день

1791 0
Це можна буде зробити через «Електронний кабінет забудовника».
фото: asn.in.ua

фото: asn.in.ua

Нещодавно Уряд схвалив постанову про дерегуляцію господарської діяльності, що, серед іншого, запроваджує електронний кабінет забудовника. Про це у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: На в'їздах у великі міста збираються будувати перехоплювальні парковки

Через кабінет можна буде подати онлайн-заявку на отримання декларації про готовність об’єкта до експлуатації і мати її вже за день. До цього всі етапи процедури відбувались офлайн і тривали протягом 10-ти днів.

Інфографіка: Лев Парцхаладзе/Facebook

«Це зменшить час на оформлення документу, мінімізує будь-які корупційні прояви і впливи чиновників на прийняття рішень, сприятиме підняттю України у рейтингу Doing Business за будівельним показником», – каже Лев Парцхаладзе.

Зазначимо, електронний кабінет також міститиме всю документальну інформацію про об’єкт будівництва: з моменту подачі заяви про початок підготовчих робіт до введення в експлуатацію. Це має звести до мінімуму можливість виникнення корупційних ризиків між забудовником та ДАБІ.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!