Скільки українців готові купувати вітчизняну побутову техніку. Інфографіка

1547 0
У рамках чергового Омнібусу компанія iVOX Ukraine провела міні-дослідження, щоб з’ясувати, чи готові українці купувати техніку вітчизняного виробництва. Зокрема, в рамках дослідження стало відомо, що чоловіки частіше за жінок готові купувати техніку вітчизняного виробництва. Також український продукт підтримало б більше людей, якби виробник запропонував довший гарантійний термін.
фото: yak-vubratu.com.ua

фото: yak-vubratu.com.ua

Учасникам опитування запропонували список країн (Китай, В’єтнам, Білорусь, Україна, Росія, Румунія та Болгарія) і попросили вибрати країну-виробника, техніку якої вони б купили при рівних характеристиках і ціні.

Більшість респондентів (33%) віддали перевагу великій побутовій техніці, яку зробили в Україні. Підтримати вітчизняного виробника готові 37% чоловіків і 27% жінок. Більше половини учасників опитування (58%) відповіли, що придбають вітчизняну техніку, якщо виробник збільшить гарантійний термін.

У дослідженні взяли участь 390 респондентів, які протягом 12 місяців купували або планують придбати велику побутову техніку. Дослідження проведено методом онлайн-інтерв’ю з використанням панелі iVOX. Структура вибірки репрезентативна для населення України (крім Криму) за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону проживання. Вік респондентів: 16-59 років.

Джерело: itc.ua, finance.ua


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!