ЗНО 2021 планують розпочати 21 травня

1385 0
Наступного року випускники зможуть складати ЗНО з п'яти предметів.
Фото: huffingtonpost.com

Фото: huffingtonpost.com

Зовнішнє незалежне оцінювання наступного року можуть провести протягом 21 травня – 16 липня. Про це розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко під час презентації ЗНО 2021.

Однак наразі цей термін проведення ЗНО 2021 – орієнтовний.

«На жаль, з огляду на складну епідеміологічну ситуацію, ми не можемо стовідсотково забезпечити проведення тестування в ці дати. Можливо, пізніше», –  каже вона.

Читайте також: Три тижні карантину з користю. Підбірка безкоштовних освітніх платформ

Наступного року випускники зможуть складати ЗНО з п'яти предметів.

Окрім цього, за словами Тетяни Вакуленко, тести з фізики, хімії, математики, історії України перекладатимуть на мови навчання національних меншин: кримськотатарська, угорська, російська, польська, румунська.

Нагадаємо, що з 2021 року вступники зможуть самостійно обирати, яке ЗНО їм потрібно складати: з української мови чи з української мови та літератури. 

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!