ЗНО з математики стане обов’язковим із 2021 року

4707 0
ДПА із математики здаватимуть усі учні 4-х та 9-х класів уже цього року.
Фото: istockphoto.com

Фото: istockphoto.com

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики стане обов’язковим для всіх учнів, що здобувають повну загальну середню освіту із 2021 року. Відповідну норму внесли в новий затверджений МОН Порядок проведення державної підсумкової атестації, пише Osvita.ua.

Читайте також: Які зміни чекають на випускників у 2019 році. Три нововведення ЗНО

Іспит із математики у формі ЗНО проходитимуть ті, хто завершує 11 клас, здобуває профтехосвіту або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. ЗНО з математики не здаватимуть ті, хто здобув повну загальну середню освіту раніше.

Для учнів 4-х та 9-х класів державна підсумкова атестація з математики стане обов'язковою в цьому навчальному році. Іспити проводитимуть письмово в школах, де й навчаються учні.

Читайте також: 17 випускників зі Львова набрали на ЗНО 200 балів

Додамо, що раніше МОН анонсувало обов’язкове ЗНО з математики. Нині обов’язковим з ДПА та ЗНО є іспит із української мови.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!