В Києві відкрили меморіал загиблим Нацгвардійцям
Hero Image

25 березня 2024, 17:00

У столиці відкрили меморіал пам'яті «Вічна слава загиблим Героям», який присвятили загиблим нацгвардійцям 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда. Про це повідомляє Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України.

Автори меморіалу Олесь Сидорук, Борис Крилов та Віктор Юрків розповіли, що ідеєю монумента стало відображення героїзму нашого народу ще із часів правління князя Аскольда.

«Акцентом композиції є мечі доби Київської Русі, які є символом незламності та непереможності українського духу. Дзвін, завжди буде нагадувати про наших воїнів, які заради миру і спокою до кінця виконували свій військовий обов'язок», — розповідають митці.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу. Також близьким загиблих вручили нагороди.


Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Культура
Проєктування Музею Революції Гідності: в 2027 році на Алеї Героїв Небесної Сотні впорядкують меморіальний простір
Нову конструкцію планується виконати з арт-бетону зі збереженням усіх портретів
Hero Image

10:37

Проєктування будівлі Національного музею Революції Гідності орієнтовно триватиме у 2026–2028 роках, а в травні 2027 року на Алеї Героїв Небесної Сотні планують відкрити меморіальну стелу з білого граніту. Про це повідомили у Національному меморіальному комплексі Героїв Небесної Сотні – Музеї Революції Гідності. У Музеї зазначили, що після публікації інформації про громадські слухання отримали чимало запитань від громадян, тому оприлюднили детальні роз’яснення щодо трьох взаємопов’язаних проєктів, які були представлені та підтримані учасниками обговорення...
Здоровʼя
Лише від 3 до 30 днів на рік: у Києві запускають унікальну послугу, на яку роками чекали тисячі батьків
Столична влада запроваджує новий сервіс, який дозволить родинам, що виховують дітей з інвалідністю, отримати тимчасовий перепочинок та передати малечу під нагляд фахівців.
Фото: КМДА

24 червня, 21:07

Із 1 липня у столиці запроваджують нову соціальну послугу – тимчасовий відпочинок для батьків, які здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю. Щоденне піклування про дитину, яка потребує постійної уваги та супроводу, часто не залишає дорослим часу на власне здоров’я, вирішення важливих життєвих питань чи навіть короткий відпочинок, тож цей сервіс покликаний знизити психологічне навантаження на родини. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"