У Києві побили митрополита ПЦУ Кримського Климента
Священнослужитель вважає, що напад був ретельно спланований, оскільки він стався в місці, де відсутні камери спостереження.

11 вересня 2024, 12:01

Поблизу Михайлівського монастиря у Києві вночі 10 вересня троє невідомих побили митрополита Православної церкви України, повідомляють правоохоронці. Уповноважений Кримської єпархії ПЦУ Андрій Щекун підтвердив, що йдеться про митрополита Кримського та Сімферопольського Климента, повідомляє Суспільне.

За інформацією, що надійшла від самого митрополита Климента, напад стався близько 23:00, коли він прямував до своєї келії в Михайлівському монастирі. Троє невідомих зупинили його, звернувшись до священнослужителя зі словами: "Владико, благословіть". Однак після цього вони почали бити митрополита.

Климент вважає, що напад був ретельно спланований, оскільки він стався в місці, де відсутні камери спостереження.

Правоохоронці встановлюють обставини нападу на представника церкви, який також є військовослужбовцем ЗСУ. Про це йдеться у заяві Національної поліції України.

На момент нападу Климент перебував у Києві за запрошенням "Кримської Платформи" — міжнародної ініціативи, спрямованої на деокупацію Криму та підтримку прав кримських татар і українців на півострові.


Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.



Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Транспорт та Інфраструктура
Кличко у Гданську обговорив із керівництвом ООН-Хабітат оновлення Генерального плану Києва
Мер підкреслив, що наразі Київ очікує від ООН-Хабітат подальшої практичної підтримки для реалізації цих напрацювань під час проведення конкурсу. Це необхідно для залучення кваліфікованих фахівців та визначення розробника, який здатен підготувати для Києва сучасний Генеральний план.
Hero Image

26 червня, 18:03

Мер Києва Віталій Кличко під час конференції з відновлення України URC-2026 у Гданську зустрівся із заступницею Генерального секретаря ООН, виконавчою директоркою ООН-Хабітат Анаклаудією Россбах та представниками керівництва організації. Сторони обговорили подальшу співпрацю щодо розвитку української столиці. Про це Кличко повідомив у соцмережах...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"