Київ отримав від ЄС другу партію генераторів: столиця вже має 500 автономних джерел живлення
Загалом Київ отримав від Європейського Союзу 500 автономних джерел живлення.
Hero Image

12 лютого 2026, 17:56

Київ отримав від Європейського Союзу другу партію генераторів. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

За його словами, обладнання столиці передала комісарка ЄС з питань готовності, управління кризовими ситуаціями та рівності Аджа Лябіб за участі першої заступниці міністра розвитку громад та територій України Альони Шкрум.

Загалом Київ отримав від Європейського Союзу 500 автономних джерел живлення. Із них 438 генераторів мають потужність 20 кВт, ще 62 — 22 кВт.

Першу партію генераторів уже спрямували до індивідуальних теплопунктів. Другу партію також використовуватимуть для їх живлення.


Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наш Facebook.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Транспорт та Інфраструктура
Чи будуть нові правила в київській підземці після скарг на намети. Відповідь метро
"Київський метрополітен" закликає жителів утриматися від використання великих туристичних наметів на платформах під час повітряних тривог, оскільки габаритні речі заважають роботі екстрених служб і створюють небезпеку для тисяч інших людей.
Фото: КМДА

17:00

Під час останнього масованого обстрілу Києва підземні станції прийняли рекордну кількість громадян за останні роки — понад 41 тисячу осіб одночасно, через що у соцмережах спалахнули дискусії: в інтернеті масово скаржаться на містян, які розгортають посеред платформ величезні намети на кілька метрів і розкладають надувні матраци, змушуючи інших відвідувачів із дітьми та домашніми тваринами годинами стояти на проходах чи біля колій. У коментарі "Твоєму місту"  представниця КП "Київський метрополітен" повідомила, що містян просять намети замінити на спальники чи каремати. Рекордна кількість людей та скандали в соцмережах Останні нічні атаки на столицю продемонстрували критичне навантаження на підземну інфраструктуру...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"