У Львові завершили перший етап ремонту дорожнього покриття на вул. Героїв УПА (від вул. Бандери до вул. Васильківського). Цього тижня вулиця відкрита для проїзду, проте з наступного там ремонтуватимуть другу ділянку. Про це повідомив перший заступник мера міста Андрій Москаленко.
Читайте також: Що буде з бруківкою, яку знайшли під час ремонту на Героїв УПА у Львові: у мерії пояснил
Він додав, що там поставили нове асфальтобетонне покриття та замінили бордюри.
З 29 червня (наступний понеділок) на ремонт закриють наступну ділянку вулиці Героїв УПА — від вулиці Васильківського до вул. Смаль-Стоцького.
Про деталі перекриття вулиці повідомлять додатково.
Нагадаємо, ремонт вул. Героїв УПА стартував 19 травня. Роботи виконують у три етапи: від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського, від вул. Васильківського до вул. Смаль-Стоцького та від вул. Смаль-Стоцького до вул. Кульпарківської. На час ремонту вулицю повністю перекрили для руху громадського та приватного транспорту. Підрядником є компанія "Онур", яка виконує роботи з відтермінуванням оплати.
Після ремонту тут також планують облаштувати смугу для громадського транспорту.






