У двох районах Києва через аварію зникло світло: коли повернуть електропостачання та які деталі
Спеціалісти оперативно розпочали ліквідацію пошкоджень в енергосистемі, аби якомога швидше повернути світло в оселі жителів лівого берега столиці.
Фото умовне
Фото умовне

Оновлено сьогодні о 15:23

Сьогодні, 22 червня, в енергосистемі Києва сталася раптова аварія, внаслідок якої частина мешканців міста залишилася без електроенергії. Наразі на місцях інцидентів працюють аварійні бригади, які роблять усе можливе для якнайшвидшого перезаживлення знеструмлених споживачів. Про це повідомили у пресслужбі компанії ДТЕК.

У приватному енергетичному холдингу зазначили, що під тимчасове аварійне відключення потрапили Дніпровський та Дарницький райони столиці. Фахівці запевнили, що ситуація перебуває під контролем, а відновлювальні роботи вже тривають.

Читайте також: Графіки відключень світла запровадили у Криму

Енергетики розраховують ліквідувати наслідки аварії та повністю повернути електропостачання в домівки киян орієнтовно до 16:00.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"