Сьогодні, 22 червня, в енергосистемі Києва сталася раптова аварія, внаслідок якої частина мешканців міста залишилася без електроенергії. Наразі на місцях інцидентів працюють аварійні бригади, які роблять усе можливе для якнайшвидшого перезаживлення знеструмлених споживачів. Про це повідомили у пресслужбі компанії ДТЕК.
У приватному енергетичному холдингу зазначили, що під тимчасове аварійне відключення потрапили Дніпровський та Дарницький райони столиці. Фахівці запевнили, що ситуація перебуває під контролем, а відновлювальні роботи вже тривають.
Читайте також: Графіки відключень світла запровадили у Криму
Енергетики розраховують ліквідувати наслідки аварії та повністю повернути електропостачання в домівки киян орієнтовно до 16:00.






