У найближчі дві години з утриманням до кінця доби 22 червня в Києві та Київській області очікується гроза. У зв'язку з погіршенням погодних умов у регіоні запроваджено перший рівень небезпечності — жовтий. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.
Правила безпеки для містян та водіїв
Фахівці закликають мешканців бути максимально уважними під час перебування на вулиці та радять заздалегідь підготуватися до можливого посилення вітру й зливи.
Зокрема, під час грози рекомендують дотримуватися таких правил:
- уникати перебування поблизу рекламних щитів, ліній електропередачі та великих дерев;
- не паркувати поруч із ними автотранспорт, аби уникнути пошкодження майна;
- за можливості залишатися у приміщеннях та закривати вікна.
Контакти екстрених та комунальних служб столиці
У разі виникнення аварійних ситуацій чи підтоплень міська влада закликає негайно звертатися до відповідних оперативно-диспетчерських служб.
Для ліквідації наслідків негоди діють такі номери телефонів:
- при підтопленні проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК "Київавтодор" за номером (044) 284-74-19;
- якщо впало дерево чи зламалися гілки, потрібно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО "Київзеленбуд" на номер (044) 272-40-18;
- коли падіння дерев чи гілок загрожує життю, слід звертатись до рятувальників за коротким номером 101 або (044) 430-37-13 (телефон КАРС);
- при несправності світлофорних об’єктів чи дорожніх знаків необхідно інформувати ЦОДР за номером 050-387-35-42.
У разі травмування людей через негоду мешканців просять негайно викликати екстрену медичну допомогу за загальнодержавним номером 103.






