Садовий звернувся до МОЗ і поліції щодо діяльності реабілітаційної клініки для залежних у Львові
У місті обіцяють розробити чіткий механізм контролю за діяльністю реабілітаційних центрів.
Використані шприци / ілюстративне фото з відкритих джерел
Використані шприци / ілюстративне фото з відкритих джерел

сьогодні о 13:13

Мер Львова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо діяльності нововідкритої філії приватної клініки "Аксіома Медікал" (вул. Городоцька, 226). Про це повідомив керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради.

Йдеться, що до міської ради вже надійшло кілька звернень від мешканців навколишніх будинків щодо закладу, який займається лікуванням та реабілітацією від залежностей.

"Люди звертають увагу на те, що заклад розташований поруч із житловою забудовою, дитячим майданчиком, дитячим садком та церквою, а прибудинкова територія фактично стала місцем очікування і перебування відвідувачів клініки", — написав Євген Бойко.

Він додав, що у місті зустрілися з мешканцями та представниками закладу, щоб детально розібратися в ситуації.

"Позиція громади є зрозумілою. Ніхто не заперечує права людей на лікування та медичну допомогу. Водночас мешканці мають право на безпеку, порядок і комфортне середовище поруч зі своїми домівками", — додав Бойко.

Тож, міський голова Львова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням:

• забезпечити належні заходи безпеки для мешканців;

• перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства;

• переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.

Нагадаємо, минулого тижня під час засідання сесії ЛМР депутати та міський голова відреагували на численні скарги львів’ян щодо діяльності приватної клініки "Аксіома Медікал". Тоді у місті обіцяли розробити чіткий механізм контролю за діяльністю реабілітаційних центрів.

Сам заклад раніше розташовувався на вул. Олени Степанівни, 49, де мешканці прилеглих будинків також скаржилися на "сусідів". До міста зверталися із заявами про те, що на території біля клініки регулярно збираються наркозалежні, які купують медикаменти в аптеці та вживають їх просто на вулиці, а територія закладу засмічена шприцами, медичними відходами тощо.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"