Мер Львова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо діяльності нововідкритої філії приватної клініки "Аксіома Медікал" (вул. Городоцька, 226). Про це повідомив керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради.
Йдеться, що до міської ради вже надійшло кілька звернень від мешканців навколишніх будинків щодо закладу, який займається лікуванням та реабілітацією від залежностей.
Він додав, що у місті зустрілися з мешканцями та представниками закладу, щоб детально розібратися в ситуації.
Тож, міський голова Львова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням:
• забезпечити належні заходи безпеки для мешканців;
• перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства;
• переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.
Нагадаємо, минулого тижня під час засідання сесії ЛМР депутати та міський голова відреагували на численні скарги львів’ян щодо діяльності приватної клініки "Аксіома Медікал". Тоді у місті обіцяли розробити чіткий механізм контролю за діяльністю реабілітаційних центрів.
Сам заклад раніше розташовувався на вул. Олени Степанівни, 49, де мешканці прилеглих будинків також скаржилися на "сусідів". До міста зверталися із заявами про те, що на території біля клініки регулярно збираються наркозалежні, які купують медикаменти в аптеці та вживають їх просто на вулиці, а територія закладу засмічена шприцами, медичними відходами тощо.






